<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Zoznam pohotovostných služieb nájdete na jednom mieste. Náš portál vám prináša novinku

7. januára 2022 | | | |  | 

GEMER - Veríme, že ste si už všimli, že na našom portáli Rimava.sk nájdete niekoľko špecifických sekcií. Tentokrát vám prinášame aj novinku v podobe kategórie Pohotovosť. Čo v nej nájdete a ako funguje, nájdete nižšie v článku.

Článok pokračuje pod reklamou


Možno sa vám už stalo, že ste urgentne potrebovali navštíviť lekára alebo zubnú ambulanciu a strávili ste mnoho času pri prezeraní webov a hľadaní najbližšej pohotovosti. Práve preto vám Rimava.sk prináša okrem všetkých noviniek z celého regiónu aj dôležité informácie na jednom mieste. Stačí iba kliknúť na náš spravodajský portál.

Kolónka Pohotovosť sa rozdeľuje na ďalšie dve sekcie, a sú nimi Ambulantná pohotovosť a Lekárenská pohotovosť.

Potrebujete urýchlene využiť pohotovosť? Na Rimava.sk nájdete všetky potrebné informácie o dátume, čase a mieste pohotovosti v Rimavskej Sobote a Revúcej.

Ambulantné pohotovosti sú na stránke zoradené nasledovne: Ambulantná pohotovostná služba pre dospelých R. Sobota, Ambulantná pohotovostná služba pre deti a dorast R. Sobota, Zubno-lekárska pohotovostná služba R. Sobota a Ambulantná pohotovostná služba pre dospelých Revúca. Ich zoznam nájdete aj na našom partnerskom webe Echoviny.sk

Ak hľadáte informácie o pohotovostiach v časti regiónu Novohrad, v okresoch Lučenec, Poltár a Veľký Krtíš, navštívte náš partnerský web Novohradske.sk.

Lekárenská pohotovostná služba zahŕňa lekárne, ktoré sú prehľadne zoradené a informujú o dostupnosti v dvoch okresných mestách, Rimavská Sobota a Lučenec.

Ak vyhľadávate informácie o tejto pohotovostnej službe, už na prvý pohľad bude zrejmé, že na začiatku zoznamu sa zobrazí lekáreň, ktorá bude pre vás dostupná aj v neskorších večerných hodinách.

Po rozkliknutí na vybranú lekáreň zistíte okrem jej presnej adresy s mapou aj jej prevádzkový čas počas celého týždňa. Tak isto zoznam lekární nájdete aj na našom partnerskom webe Novohradske.sk.

Článok pokračuje pod reklamou


Ďalšou vyhľadávanou sekciou na Rimava.sk je napríklad Inzercia, ktorá je bohatá na ponuku rôznych inzerátov zoradených od A po Z, alebo Denné menu, ktoré vám na jednom mieste prináša denné ponuky jedál reštaurácií a jedální v celom meste.

Rimava.sk sa vám snaží priniesť široké možnosti vyhľadávania informácií. Veríme, že vás takéto inovácie tešia a my sa budeme snažiť zlepšovať aj naďalej.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross