<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Soboťania, hlasovacia hra o K Park sa začala. Aj s vašou pomocou môže v R. Sobote vzniknúť nová oddychová zóna

6. januára 2022 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – V polovici decembra minulého roka sme vás informovali o tom, že mesto R. Sobota aj vďaka vašej pomoci môže získať nové miesto pre relax a pobyt na čerstvom vzduchu s názvom K Park. Dnes odštartovalo online hlasovanie.

„K Park ponúka možnosti na zmysluplné využitie voľného času. Je tým správnym miestom na stretnutia so svojimi priateľmi a spoločný čas strávený športom alebo inou aktivitou na čerstvom vzduchu,“ uvádza spoločnosť Kaufland na stránke.

Článok pokračuje pod reklamou


Oddnes môžete za získanie nového parku hlasovať aj vy, a to na webovej stránke www.kauflandpark.sk. Hlasovanie nie je vôbec zložité a strávite pri ňom naozaj iba pár minút. Ukončenie projektu je stanovené na 16. februára.

Váš prvý krok bude registrácia, a v tom druhom si vyberiete mesto alebo mestskú časť, za ktoré chcete hlasovať. Sedem miest alebo mestských častí s najvyšším počtom prepočítaných hlasov získa K Park. Svojím hlasom budete zaradení do súťaže o smartfón, hlasovať môžete raz denne.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti Kaufland, na ktorej tiež informovali, že do súťaže o nový rekreačný priestor sa spolu prihlásilo 36 miest a mestských častí. Zoznam siedmich víťazných miest zverejní spoločnosť 17. februára.

Podľa Petra Slováka z odboru rozvoja mesta na mestskom úrade by v prípade výhry K Parku vznikol vo vnútrobloku na sídlisku Západ medzi ulicou Česká a Kirejevská. „Predpokladaná plocha, na ktorej bude park umiestnený, je približne 20 x 20 metra, avšak rozmiestnenie prvkov K Parku sa prispôsobí už existujúcemu priestoru, pričom do neho budú zakomponované už tu prítomné prvky zelene,“ povedal.

Plánovanými prvkami v parku sú lezecká stena, ping-pong, skate prvky, streetball, workoutová konštrukcia, oddychové sedenie, stojan na bicykle, odpadkové koše a samozrejme zeleň.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross