<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Záhradkári, jar sa blíži – buďte pripravení

Dobrá správa pre všetkých záhradkárov, pestovateľov a domácich majstrov z Rimavskej Soboty a okolia. Nová predajňa AGROOBCHOD ponúka všetko, čo vaša záhrada, dvor a kvety potrebujú.

Vaša záhrada sa vám poďakuje

Výber je široký, s prázdnymi rukami z predajne určite neodídete. Sortiment AGROOBCHODu tvoria najmä semená, hnojivá, bio aj chemické postreky, substráty, krmivá, náradie či farby. Tento základ, ktorý potrebuje každá záhrada či pole, je doplnený o množstvo sortimentu od firmy VERCAJCH CENTRUM a mnoho ďalšieho tovaru. 

V predajni zákazníci nájdu najširšiu ponuku z biologických i chemických prípravkov na ošetrenie zeleniny, ovocia a ovocných stromov proti škodcom alebo chorobám, rovnako aj trávnika.

Ak chcete, aby vaša záhrada každoročne prosperovala a dala vám kvalitnú a zdravú úrodu, nemali by ste zabúdať ani na hnojivá. V AGROOBCHODE si určite vyberiete, keďže ponúka viac ako 200 druhov hnojív. Majú tekuté, granulované, sypké – každému vyhovuje niečo iné.

Potrebné sú aj na prebudenie a skvalitnenie trávnika po zime. Ak trávnik ešte nemáte, ale zvažujete o jeho založení, v predajni nájdete širokú ponuku trávnych osív a zaručene si vyberiete. Ponúkajú semená trávnych zmesí: športové, parkové, špeciálne trávniky, golfové, na slnečné miesta, ale aj do tieňa, kvetinové a medonosné lúky, ďalej trávne zmesi aj pre drobné zvieratá, ale aj pastevné či lúčne zmesi.

AGROOBCHOD však neponúka len sortiment na jar. Je doplnený aj o rôzne náradie a pomôcky, ktoré záhradkári využijú v každej sezóne. Medzi užitočných pomocníkov do záhrady patria postrekovače, motyky, rýle i hrable, nožnice – výber je široký. Zahŕňa aj debničky na ovocie, krhly na polievanie či záhradkárske rukavice. Ak pestujete rastliny na balkóne, nájdete tu širokú škálu kvetináčov a truhlíc.

Po rekonštrukčných prácach zas prídu vhod interiérové farby na kovy či drevo, štetce a ostatné maliarske náčinie, ktoré v AGROOBCHODE nájdete v každej sezóne.

Obchod taktiež poteší napríklad aj vinárov, pretože v ňom nájdu demižóny rôzneho objemu, sklenené fľaše či vínne kvasinky. Chovatelia zas určite ocenia kvalitu krmív pre hospodárske zvieratá – sliepky, kačky, ošípané, zajace, mačky i psy.

Ceny vás milo prekvapia – sú najlepšie v meste

„Ceny sa snažíme držať celoročne čo najnižšie. Nemáme v záujme zavádzať zákazníka, že niektoré tovary zlacneli o 50 a viac percent, ako to riešia niektoré obchody. Naopak zákazník vždy vie, že keď príde do AGROOBCHODu, nakúpi všetko za dobré ceny,“ vyjadrili sa majitelia obchodu. Neostáva teda nič iné, len sa prísť presvedčiť na vlastné oči. Ceny sú nastavené pre zákazníka veľmi priaznivo.

Majú dlhoročné skúsenosti

Rodinný podnik sa pýši 15-ročnými skúsenosťami v oblasti poľnohospodárstva. Okrem veľkoobchodu sa začal venovať aj maloobchodu, ich tovar odoberajú aj mnohé obce či väčšie firmy. „Fungujeme aj na internete, máme e-shop www.chemickepostreky.sk. Náš tovar ponúkame nielen na Slovensku, záujem oň majú aj v zahraničí,“ uzavrel Peter Koreň.

AGROOBCHOD nájdete v Rimavskej Sobote na ulici Družstevná č. 1 (areál bývalého OSIVA), blízko autobusovej stanice. Ak teda nie ste priamo z Rimavskej Soboty a cestujete spojmi, svoj nákup nemusíte niesť ďaleko.

Problémom nie je ani parkovanie, je priamo pred obchodom. Vstup do predajne je bezbariérový. AGROOBHOD je otvorený počas pracovných dní od 7:30 do 16:30, nakúpite v ňom aj v sobotu, a to od 9:00 do 11:30 h.

PR článok

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross