<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Už viete, kam pôjdete dnes na obed? Pozrite si denné menu miestnych reštaurácií na jednom mieste – na Menu.rimava.sk

RIMAVSKÁ SOBOTA – Už niekoľko týždňov úspešne funguje projekt Menu.rimava.sk, vďaka ktorému nájdete na jednom mieste denné menu reštaurácií a jedální v Rimavskej Sobote. Bez väčšej námahy a zdĺhavého hľadania si môžete rýchlo vybrať to, na čo máte chuť.

Rozhodujete sa s kolegami či kamarátmi, kam na obed? Aby sme vám uľahčili vyberanie a všetky denné menu ste našli na jednom mieste, spustili sme pre vás katalóg reštaurácií Menu.rimava.sk. Aktuálne je do projektu zapojených viac než 15 miestnych reštaurácií či jedální.

Na stránke Menu.rimava.sk nájdete každý deň aktuálne menu miestnych reštaurácií či jedální. Môžete si pozrieť aj to, čo budú mať v ponuke nasledujúce dni. Prajeme dobrú chuť!

Menu na vašej domovskej obrazovke

Menu.rimava.sk môžete mať rovno pod svojím palcom na domovskej obrazovke vášho smartfónu. Od výberu, kam sa ísť naobedovať, vás bude deliť len jeden "klik". Návod, ako si katalóg pridať na domovskú obrazovku, nájdete na tomto odkaze.

Reklamný priestor zadarmo

Máte reštauráciu alebo jedáleň v Rimavskej Sobote, ktorá sa v našom katalógu ešte nenachádza? Dobehnite svoju konkurenciu a pridajte sa do nového projektu Menu.rimava.sk aj vy!

Aké sú výhody? Získate reklamný priestor zadarmo, za zverejnenie menu na našej stránke nič neplatíte. Rimava.sk mesačne navštívi viac ako 100 000 ľudí, na vaše kulinárske špeciality si tak môže kliknúť oveľa viac potenciálnych zákazníkov ako doteraz. Zvýšite tak šancu, že si pôjdu vychutnať obed práve k vám!

Ďalšie výhody:

  • pridávanie menu je jednoduché, nezaberie vám veľa času
  • môže sa o vás dozvedieť viacej ľudí
  • osloviť môžete aj potenciálnych zákazníkov, ktorí k vám zatiaľ nechodia, alebo o vás ani nevedia
  • do budúcna pripravujeme aj možnosť zverejniť celú ponuku reštaurácie

Viac si prečítate na tomto odkaze.

Máte chuť sa zapojiť? Čo najskôr sa nám ozvite na e-mail menu@rimava.sk alebo gms@rimava.sk.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross