<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Spúšťajú novú výrobnú linku a hľadajú zamestnancov. Ponúkajú trvalý pracovný pomer a niekoľko benefitov

1. októbra 2021 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Hľadáte si prácu? Jeden z najväčších zamestnávateľov v okrese rozširuje svoju výrobu. Pre spoločnosť YURA ELTEC Corporation Slovakia, ktorá sa zaoberá výrobou káblových zväzkov pre automobily, aktuálne v Rimavskej Sobote pracuje cez 1 150 zamestnancov. Nie je to konečné číslo – spoločnosť naberá nových ľudí.

Spoločnosť sídli na adrese P. Dobšinského 4016 v Rimavskej Sobote.

V rimavskosobotskom závode spúšťajú novú výrobnú linku, čo je pre uchádzačov o zamestnanie dobrou správou. Do polovice októbra by spoločnosť do svojich radov chcela prijať minimálne 40 ľudí. Chýbajúcich zamestnancov plánujú doplniť aj do ostatných výrobných liniek.

Klimatizované prostredie a niekoľko benefitov

Pracovný režim v tejto spoločnosti je trojzmenný v čistom, tichom a klimatizovanom prostredí. Uchádzačom spoločnosť ponúka zamestnanie na trvalý pracovný pomer. Ako ďalej priblížil HR&GA Team Leader Jaroslav Miniar, spoločnosť YURA ELTEC Corporation Slovakia ponúka rôzne benefity. Patria medzi ne napríklad stravné lístky aj navyše za nadčas, dochádzkový bonus, výkonnostný bonus, narodeninový bonus, zabezpečenie pitného režimu a iné, ktoré vám prezradia na osobnom pohovore.

Okrem toho spoločnosť zabezpečuje prací prášok, multivitamíny a rôzne mikulášske balíčky, vianočný bonus či športový deň. O ďalších sa dozviete priamo na pohovore.

Aké sú požiadavky na zamestnancov?

„Od zamestnancov požadujeme znalosť slovenského jazyka (aj slovom), manuálnu zručnosť, farbocit a hlavne chuť pracovať,“ pripomína Jaroslav Miniar. Medzi ďalšie požiadavky patrí napríklad schopnosť porozumieť a osvojiť si pomerne nenáročné výrobné postupy a inštruktáže, manuálna zručnosť a rozvinutá jemná motorika. Preto je práca na novej výrobnej linke vhodná najmä pre ženy, spoločnosť však, samozrejme, zamestnáva aj mužov.

Záujemcovia o prácu musia vyplniť osobný dotazník, ktorý je k dispozícii na vrátnici spoločnosti, kde ho aj odovzdajú. „Následne podľa vyplneného dotazníka budeme priamo pozývať vybraných žiadateľov na pracovný pohovor,“ vysvetlil Jaroslav Miniar. „Tešíme sa v mene spoločnosti na nových ľudí, ktorí rozšíria našu YURA rodinu,“ dodal.

Bližšie informácie záujemcom o prácu poskytnú priamo na osobných pohovoroch. Dozvedieť sa viac môžete aj telefonicky na čísle 047/58 123 54.

V Rimavskej Sobote sú už od roku 2008

Spoločnosť pôsobí v Rimavskej Sobote od roku 2008. Pôvodne pod názvom Sewon ECS, v súčasnosti ako spoločnosť YURA ELTEC Corporation Slovakia. Zaoberá sa výrobou káblových zväzkov pre automobily. Ich zákazníkmi sú svetoznáme automobilky Hyundai a Kia.

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross