<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Soboťania, toto vám k sviatkom a do nového roka prajú vaši poslanci

24. decembra 2021 | |  | 

Milé Soboťanky, milí Soboťania, toto vám k sviatkom a do nového roka prajú vaši mestskí poslanci:

Michal Demeter
Prajem všetkým obyvateľom mesta Rimavská Sobota žiarivé a radostné sviatky. Nech sa naplnia ich želania a sny sa stanú skutočnosťou a nech ich naplní pocit radosti počas celého roka.

Článok pokračuje pod reklamou


Roman Vaľo
Žijeme ťažkú dobu, ktorú si nikto z nás neželal. Priať si k Vianociam a do nového roku 2022 hlavne zdravie, bude to najdôležitejšie! Všetkým Soboťanom preto prajem hlavne zdravie, lásku, pokoj a rodinnú pohodu v kruhu svojich najbližších. Nášmu mestu želám v roku 2022 len tie správne rozhodnutia, ktoré ho urobia lepším, krajším a modernejším. Rok 2022 bude aj rokom zmien dôležitých pre budúcnosť nášho mesta. Soboťanom prajem, aby sa rozhodli správne, aby rozhodli srdcom, aby v našom meste v roku 2022 zvíťazila slušnosť nad zlobou, odbornosť nad populizmom a budúcnosť nad minulosťou.

Soboťanom a Rimavskej Sobote želám ešte raz pokojné Vianoce a Šťastný Nový rok 2022.

Tibor Figei
V prvom rade želám každému šťastné a veselé Vianoce, aby ich ľudia prežili v pokoji a v kľude. Keďže žijeme v uponáhľanej dobe, tak si myslím, že je čas sa kúsok zastaviť, vydýchnuť si a dopriať si pokoj. Takisto by som poprial všetko dobré do nového roka, aby bol hlavne lepší ako terajší, aby sme boli zdravší ohľaduplnejší navzájom.

Jaroslav Matzenauer
Želám všetkým Soboťanom veľa krásnych chvíľ prežitých v príjemnej atmosfére Vianoc, v kruhu svojich blízkych a ľudí, ktorých majú radi a v novom roku želám veľa radostných dní, šťastia, lásky a hlavne pevné zdravie.

Pavel Zvara
Milí spoluobčania, želám Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, do nového roka Vám prajem hlavne v tejto dobe pevné zdravie, veľa šťastia, lásky, pohody, veľa pracovných ako aj osobných úspechov. Pre mňa osobne sú Vianoce a predvianočný čas jeden z najkrajších sviatkov v roku, na ktorý sa ja osobne veľmi teším, a preto tešme sa z maličkostí a z každého úprimného úsmevu. Prežime túto vzácnu vianočnú atmosféru so šťastím, láskou a pokojom.

Šťastné a Veselé, Soboťania.

Jaroslav Bagačka
Všetkým čitateľom portálu Rimava.sk prajem krásne prežitie vianočných sviatkov, pokoj a rodinnú pohodu. Betlehemská radosť nech sa dostane do našich životov i v novom roku, nech zavládne optimizmus a nech naše mesto čakajú veľké víťazstvá volebného roka.

Zoltán Cziprusz
Počas vianočných sviatkov svet trochu stíchne a v našich srdciach prevláda pokoj a radosť. Poniektorí naši najbližší už nemôžu byť s nami, ale žijú naďalej v našich srdciach. Život raz dáva, raz berie, ale počas Vianoc máme možnosť si nájsť pokoj v duši, presne v tomto období sa dejú zázraky. Každému prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov. 🎄🙂

A karácsonyi ünnepek alkalmával a világ zaja kicsit elhalkul és átjárja szívünket a béke és az öröm. Néhány szerettünk már sajnos nem lehet velünk, de tovább élnek a szívünkben. Az élet néha elvesz, néha ad, de karácsonykor csodák történnek. Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok Mindenkinek 🎄🙂

Poslancov a poslankyne redakcia oslovila formou e-mailu na ich adresy, ktoré majú zverejnené vo svojich poslaneckých vizitkách na oficiálnej stránke mesta Rimavská Sobota. Zverejnené sú odpovede poslancov, ktorí na našu prosbu o zaslanie priania reagovali.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross