<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Rim. Sobota: Ktoré sociálne služby vám v meste chýbajú? Vyjadrite svoj názor v dotazníku

4. októbra 2021 | | |  | 
Rimavská Sobota. Foto ilustračné.

RIMAVSKÁ SOBOTA – Mestský úrad v Rimavskej Sobote pracuje na Komunitnom pláne sociálnych služieb na roky 2022 až 2024. V rámci príprav sa obrátil aj na občanov – pripravil dotazník, ktorý môžete vyplniť. Aj na základe vašich odpovedí získajú lepší obraz o tom, čo mesto v oblasti sociálnych služieb potrebuje.

„S vašou pomocou tak dokážeme najúčinnejšie zistiť nedostatky v doterajšom poskytovaní sociálnych služieb, určíme potreby občanov v oblasti poskytovania sociálnych služieb a stanovíme ciele a priority budúceho rozvoja sociálnych služieb v meste Rimavská Sobota,“ obracia sa na občanov a vysvetľuje Odbor sociálnych vecí MsÚ Rimavská Sobota.

Článok pokračuje pod reklamouAko ďalej uvádzajú, komunitný plán sociálnych služieb porovnáva existujúcu ponuku služieb so zistenými potrebami užívateľov. „Cieľom je vytvoriť systém služieb na miestnej úrovni, ktorý zodpovedá zisteným potrebám, reaguje na miestne odlišnosti a napomáha tomu, aby finančné prostriedky na sociálne služby boli efektívne využívané,“ dodali.

Dotazník, ktorý pripravilo mesto, nájdete na tomto odkaze.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross