<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Predajňa Fit ABC ponúka nielen potraviny, ale aj zmenu životného štýlu. Schudnite a buďte zdravší s Norbi Update

RIMAVSKÁ SOBOTA – Už aj v Rimavskej Sobote si môžete dopriať zdravé potraviny so zníženým obsahom cukru a sacharidov, ktoré vám dopomôžu k tomu, aby ste boli fit. Pretože na to, aby ste sa vo svojom tele cítili dobre, nepostačuje len pohyb, kvalitný spánok či psychická pohoda. Dôležité je aj jedlo, z ktorého vaše telo čerpá energiu. Zdravšie varianty bežných potravín nájdete v novootvorenej predajni Fit ABC v centre Rimavskej Soboty.

Predajňu Fit ABC nájdete na adrese SNP 599/16 v centre Rimavskej Soboty.

Predajňa Fit ABC stavila na overené potraviny, ktoré len tak ľahko v širokom okolí nenájdete. Ide o značku potravín Norbi Update, bylinné čaje od ľudového liečiteľa známeho ako Gyuri bácsi a potraviny Szafi Reform, ktoré sú vhodné pre ľudí s rôznymi potravinovými intoleranciami.

Pred predajňou je aj menšia terasa, na ktorej si môžete vychutnať raňajky či posedieť na kávičke. Pochutnať si môžete napríklad na pečive, ktoré je vyrábané v súlade s filozofiou Update. Čo to ale znamená?

Čo je Update?

Update nie sú len potraviny. Je to štýl stravovania sa pochádzajúci z Maďarska, ktorý je známy už pár rokov aj na Slovensku. Vyskúšali ho už státisíce ľudí a úspešne sa ho aj držia. Update má za sebou celú filozofiu, s ktorou prišiel Schobert Norbert a uznávaní odborníci. Jej základ tvorí znižovanie sacharidov. V ponuke majú okolo 300 druhov výrobkov so zníženým obsahom sacharidov, ktoré nájdeme v približne 100 predajniach po celej Európe. Aj vďaka nim sa vám podarí zhodiť nadbytočné kilá a cítiť sa vo svojom tele lepšie.

V ich sortimente sú dostupné všetky základné potraviny – chlieb, pekárenské výrobky, cestoviny, mliečne výrobky, múky, snacky, mäsové výrobky, sladidlá, kečup či nealko nápoje. Pestrý a chutný štýl stravovania sa – to je podstatou Update.

Update znamená obnovenie, no vzdávať sa svojich obľúbených jedál nemusíte. Stačí prejsť na ich lepší a zdravší variant bez zbytočného cukru. Keď dodržíte pravidlá Update stravovania sa a neprerušíte ho, dostaví sa udržateľný výsledok. Aj keď si občas doprajete niektoré zo sladkostí či slaných snackov, ktoré v predajni Fit ABC nájdete.

Potraviny na slovenskom trhu sú prísne kontrolované. Nemusíte sa teda obávať a zo svojho jedálnička pre rýchlejšie chudnutie napríklad vynechávať lepok, laktózu, vajíčka, sóju či iné potraviny – ak si to nevyžaduje váš zdravotný stav. Taktiež nepotrebujete držať prísne diéty či mať delenú stravu. Nezabúdajte, že čoho sa rýchlo zbavíte, sa môže ešte rýchlejšie vrátiť.

Čo a v akom pomere konzumujete – to je základ filozofie UPDATE.

Čo je podstatou Update a ako funguje?

Sacharidy nie sú našimi nepriateľmi! Môžeme ale znížiť ich glykemický index. Cieľom Update je, aby jedlo nezvyšovalo rýchlo hladinu cukru v krvi. Podstatné je uvedomiť si, že cukor naše telo potrebuje – no je potrebné kontrolovať jeho príjem. A aj preto sú potraviny Update vyrábané bez pridaného cukru.

Cieľom ľudí, ktorí začali s Update, bolo najmä chudnutie. To so sebou ale prinieslo aj zlepšenie ich zdravotného stavu a prechod na zdravší životný štýl.

Update je na celý život a pre lepší život

Update filozofia je životným štýlom. Ich potraviny sú overené, s nižším obsahom sacharidov, no napriek tomu stále chutné! Vďaka dodržiavaniu jedálnička zostaveného z potravín Update už tisícky ľudí zhodili nadbytočné kilá a prešli na zdravší životný štýl. Bonusom je, že sa nemusíte vzdať svojich obľúbených jedál, stačí, keď siahnete po ich zdravšej verzii.

V predajni Fit ABC nájdete napríklad aj nealko nápoje a ovocné sirupy bez pridaného cukru, ktoré sú dokonalými náhradami presladených nápojov. Z rôznych príchutí si zaručene vyberiete tú, ktorá vám najviac ulahodí.

Čo obsahujú Update výrobky a čo nie?

Ich výrobky sú založené na tradičnej receptúre, menia však niektoré zložky – namiesto cukru používajú Update sladidlá, múku nahrádzajú špeciálnou múčnou zmesou so zníženým obsahom sacharidov. Ich prvoradým cieľom je zníženie obsahu sacharidov, nepoužívajú zvýrazňovače chuti a ani syntetické farbivá. Ani ich mäsové výrobky neobsahujú pridaný cukor.

Vyskúšajte aspoň týždeň, pridajte pohyb a buďte fit

Ak nie ste spokojní so svojou váhou, chcete sa cítiť lepšie a zdravšie vo svojom tele, mať viacej energie a byť šťastnejší, vyskúšajte Update. Aspoň na týždeň – neporušujte stanovený jedálniček a pridajte približne 30 – 60 minút pravidelného pohybu. Zacvičiť si môžete napríklad so známou maďarskou trénerkou Rékou Rubint, ktorá rada používa potraviny Norbi Update. Na jej profile na YouTube nájdete aj niekoľko receptov. A ak vydržíte dlhšie ako týždeň, vaše telo sa vám zaručene poďakuje.

Potraviny Szafi Reform sú vhodné pre ľudí s intoleranciami

Novootvorená predajňa Fit ABC myslela aj na ľudí, ktorí musia z dôvodu intolerancie nahrádzať bežne dostupné potraviny ich špeciálnymi variantmi. V predajni tak nájdete aj čisto organické produkty so zníženým obsahom sacharidov, bez lepku, laktózy, kukurice, sóje, zemiakov a bez chemických aditív od značky Szafi Reform.

Vhodné sú tak pre celiatikov, diabetikov, pre ľudí na redukčnej diéte a pre tých, ktorí chcú žiť zdravšie.

Liečivé bylinky a čaje z oblasti Bükk v Maďarsku

V predajni Fit ABC nájdete okrem potravín aj niekoľko druhov byliniek a čajov od značky Györgytea, ktorá distribuuje čajové zmesi ľudového liečiteľa Györgya Szabóa, bylinkára z oblasti Bükk. Čaje pripravené zo zdraviu prospešných bylín je vhodné konzumovať nielen pri akútnych problémoch, ale aj preventívne.

Predajňa Fit ABC má v ponuke napríklad čaje na zníženie hladiny cholesterolu a na ochranu ciev, proti prechladnutiu, na trávenie, čaj z listov čiernej ríbezle, čaj z čakanky obyčajnej, letný alebo zimný čaj i čaj na ochranu zdravia.

Radi a ochotne vám poradia

Ak chcete zmeniť svoj životný štýl a staviť na zdravšiu verziu potravín, navštívte novootvorené potraviny Fit ABC, kde vám radi a ochotne zodpovedajú aj vaše prípadné otázky. Nájdete ich v Rimavskej Sobote na adrese SNP 599/16 v centre mesta. Nezabudnite Fit ABC sledovať aj na sociálnej sieti Facebook alebo Instagram, kde pravidelne informujú o novinkách v ich predajni.

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross