<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Po Kollárovi prídu do regiónu ďalší traja predstavitelia vlády

9. novembra 2021 | |  | 

REVÚCA - Predseda vlády Eduard Heger navštívi mesto Revúca spoločne s ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou a ministrom zdravotníctva Vladimírom Lengvarským. Stane sa tak vo štvrtok 18. novembra.

Na Facebooku o tom informoval dnes vo večerných hodinách primátor Revúcej Július Buchta. "Celá iniciatíva sa začala zvolaním regionálneho snemu ZMOS Stredný Gemer, ktorý bol v Jelšave pred mesiacom za účasti médií, ktoré neodvysielali skoro nič z našich vystúpení," vyjadril sa Buchta s tým, že aj napriek tomu to prinieslo návštevu predsedu parlamentu Borisa Kollára a otvorenú diskusiu na tému zdravotníctva, súdnej mapy a zonácie Muránskej planiny.

Článok pokračuje pod reklamou


Do Revúcej prídu predstavitelia vlády diskutovať práve o spomenutých témach, s ktorými sa spájajú v poslednej dobe reformy. "Dnes mi volali z úradu vlády, či vieme zorganizovať stretnutie pána premiéra Hegera, ministerky Kolíkovej a ministra Lengvarského. Samozrejme, že vieme, aj pripravíme odbornú debatu spolu so zástupcami NsP Revúca, Okresného súdu a Muránskej planiny. Bude to 18.11.2021 v Mestskom dome kultúry v Revúcej," uzavrel Buchta.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross