<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Úrad práce aktualizoval zoznam voľných pracovných miest

28. septembra 2021 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Opäť vám prinášame pravidelný prehľad voľných pracovných miest v našom okrese, ktorý pripravil ÚPSVaR v Rim. Sobote. Do zoznamu pribudlo niekoľko nových ponúk.

Svoje rady by chceli rozšíriť alebo doplniť najmä zamestnávatelia z oblasti výroby, gastra, zdravotníctva či školstva. Najnovšie do zoznamu voľných pracovných miest pribudla napríklad ponuka pre elektrikára, terénneho pracovníka v obci, terénneho sociálneho pracovníka, špeciálneho školského pedagóga, riaditeľa materskej školy alebo pomocníka v potravinárskej výrobe.

Článok pokračuje pod reklamouAktuálny zoznam voľných pracovných miest nájdete v PDF formáte na tomto odkaze. Viac informácií ponúka aj webová stránka www.istp.sk, pracovné inzeráty nájdete taktiež v rubrike ponuka práce na Rimava.sk.

Ak sa zaujímate o prácu v okrese Lučenec, sledujte náš partnerský web Novohradské.sk na sociálnej sieti Facebook. Aktuálny zoznam voľných pracovných miest vám bude pravidelne prinášať, ten najnovší nájdete v článku na tomto odkaze.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross