<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Účtovníctvo, dane, mzdy, odvody, ekonomika – firma Diana K s.r.o. vám spraví účtovníctvo na mieru

19. októbra 2021 |  | 
Foto ilustračné. Zdroj: Pixabay.com

Máte vlastnú firmu, občianske združenie alebo podnikáte? Tak či onak, niektorým zákonným povinnostiam, ktoré tvoria nie príliš príjemnú stránku vašej činnosti, sa nevyhnete. Vedenie účtovníctva a ďalšie úkony, ako napríklad podávanie daňového priznania, nemusíte riešiť na vlastnú päsť. Je lepšie, keď sa obrátite na odborníkov.

Pri slovenskej legislatíve a častých zmenách v účtovných predpisoch je svojpomocné vedenie účtovníctva naozaj odvážnym a riskantným krokom. Externá firma sa postará o všetky potrebné náležitosti a odbremení vás od povinností, ktoré od podnikateľov štát vyžaduje. Vy sa tak môžete naplno venovať svojmu podnikaniu.

Ďalšou výhodou externej účtovníckej firmy je to, že dohliadne na to, aby ste mali vo vašich financiách a papieroch poriadok. Vyhnete sa zmeškaným termínom, sankciám, starostiam a problémom s úradmi alebo správcom dane. Skutoční profesionáli vám navyše poradia, ako napríklad optimalizovať daňové základy.

Za odborníkom nemusíte chodiť ďaleko

Danka Kiráľová sa v oblasti účtovníctva pohybuje už takmer 30 rokov. Jej firma Diana K s.r.o. so sídlom v Hnúšti sa venuje napríklad vedeniu jednoduchého účtovníctva pre živnostníkov, ale aj podvojného účtovníctva pre obchodné spoločnosti či občianske združenia, pre lekárov, pozemkové spoločenstvá. Svojim klientom vypracováva daňové priznania typu A a B, tiež daňové priznania pre právnické osoby a neziskové organizácie či mzdové účtovníctvo.

Danka Kiráľová

Svojim klientom tiež pomáha orientovať sa v zákonoch a povinnostiach, ktoré od nich štát vyžaduje, aby sa mohli naplno venovať svojim obchodným aktivitám, fungovať bez sankcií, starostí a problémov.

Jej poradenstvo sa začína už od základov – pomôže vám správne si vybrať napríklad medzi živnosťou a založením s.r.o. Portfólio jej služieb v oblasti účtovníctva je široké – venuje sa vedeniu účtovníctva, ekonomickému poradenstvu, mzdovej agende, hmotnému a nehmotnému majetku, evidencii jázd,  personalistike, poradenstvu pri zakladaní i likvidácii spoločnosti, príprave podkladov pre úvery či lízingy a mnohému ďalšiemu.

Ako sama hovorí, pracovný deň pre ňu nemá 8 hodín a svojim klientom sa snaží vždy vyjsť v ústrety. Jej firma a služby, ktoré poskytuje, sú komplexné a na vysokej profesionálnej úrovni, môžete sa spoľahnúť na jej znalosť problematiky, dlhoročné skúsenosti a odbornosť.

Ďalšie dôvody, prečo sa obrátiť na externú účtovnícku firmu

  • Nemusíte mať interného zamestnanca, ktorý bude účtovníctvo viesť
  • Nemusíte platiť školenia internému zamestnancovi
  • Nemusíte mať účtovný softvér a platiť za jeho aktualizácie
  • Daňovo uznateľné náklady – náklady spojené s vedením účtovníctva externou firmou si môžete dať do nákladov
  • Špecializácia a odbornosť
  • Osobný prístup
  • Referencie – spoločnosť si môžete preveriť a zistiť, či sú jej klienti spokojní
Zdroj: Pixabay.com

Podnikanie je náročná činnosť a vy si ju nemusíte ešte viac komplikovať. Ak ešte nemáte firmu, ktorá vám vedie účtovníctvo, alebo chcete osloviť novú, neváhajte a kontaktujte Danku Kiráľovúochotne vám poradí a postará sa o vaše účtovníctvo.

Diana K s.r.o.

Adresa: 1. mája 908/14, 981 01 Hnúšťa
Telefónne číslo: +421 908 939 375
E-mail: kiralova.danka@slovanet.sk
Web: dianaksro.webnode.sk

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross