<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Rim. Sobota: Do zoznamu voľných pracovných miest pribudlo niekoľko nových ponúk

18. septembra 2021 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Hľadáte si prácu? Možno vás zaujme niektorá z ponúk, ktoré zosumarizoval Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Rimavskej Sobote. Aj tento týždeň vám ponúkame zoznam voľných pracovných miest v okrese Rimavská Sobota.

Najnovšie sa na ňom ocitli ďalšie pracovné ponuky pre administratívnych pracovníkov. Do jednej z optík v meste zas hľadajú dvoch predajcov. Ďalšia firma by zas chcela zamestnať troch kuchárov. Voľné sú aj miesta v samospráve, mesto Hnúšťa chce napríklad obsadiť pozíciu odborného referenta pre rozvoj regiónu.

Článok pokračuje pod reklamouĎalší zamestnávatelia v regióne ponúkajú prácu napríklad sanitárom, elektrikárom, skladníkovi, upratovačkám alebo aj výrobným pracovníkom. Na zozname voľných pracovných miest sú aj ďalšie profesie z oblasti školstva, výroby či zdravotníctva.

Aktuálny zoznam voľných pracovných miest nájdete v PDF formáte na tomto odkaze. Viac informácií ponúka aj webová stránka www.istp.sk, ponuky práce nájdete taktiež v rubrike najnovšie pracovné inzeráty na Rimava.sk.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross