<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Ešte nemáte darčeky na Vianoce? Tu je pár tipov zo sveta elektroniky

Zdroj: Mobilonline.sk

Dátum v kalendári je už takmer pri čísle 24. S blížiacimi sa Vianocami narastá nielen radosť z najkrajších sviatkov v roku, ale aj stres – už máte nakúpené darčeky? Viete, komu čím urobíte radosť?

Výkonný notebook do práce aj do školy

V súčasnosti má Mobilonline na Slovensku 56 kamenných predajní a samozrejme aj e-shop, v ktorom nájdete všetko pre svoj smartfón.

Ak rozmýšľate nad hodnotnejšími darčekmi, ktoré neostanú po sviatkoch odložené niekde v skrini, dobrou voľbou je vybrať si zo širokého portfólia elektroniky, ktoré ponúka mobilonline.sk. Máte doma syna alebo dcéru na dištančnom vyučovaní? Alebo vysokoškoláka? Určite ich poteší nový notebook, pri svojom štúdiu ho využijú azda každý deň – budú to dobre investované peniaze.

Pri notebookoch ale platí rovnica: čím výkonnejší, tým drahší. Vy ju ale môžete obísť a nakúpiť výhodnejšie. Ako? Lučenecká spoločnosť Mobilonline, ktorá je na trhu už niekoľko rokov, sa venuje aj predaju repasovaných notebookov. Znamená to, že okrem novej elektroniky predávajú aj použitú techniku, ktorá je ale po kontrole odborníkov. Na repasované notebooky sa môžete spoľahnúť.

Image
Zdroj: Mobilonline.sk

Repasované notebooky sa totiž nerovnajú automaticky tým z druhej ruky, ktoré si môžete kúpiť na rôznych bazároch. Repasované notebooky prémiovej business triedy nevlastnili predtým súkromné osoby, ale medzinárodné firmy a korporácie. Ich pracovníci potrebujú pracovať na najnovších a najvýkonnejších počítačoch, preto ich musia vymieňať pomerne často za nové modely. Aj napriek tomu, že dané notebooky fungujú na sto percent.

Kúpou repasovaného notebooku, telefónu alebo iného zariadenia chránite prírodu a svoju peňaženku. Repasované notebooky sa vyznačujú svojou dlhou životnosťou, čo vedie k udržateľnému nákupnému správaniu. Namiesto toho, aby ste kúpili úplne nový kus, vďaka repasovaniu dáte šancu už použitému a stále plne funkčnému notebooku, ktorý by bol inak odsúdený na vyhodenie. Spoločnosť Mobilonline je šetrným spôsobom k životnému prostrediu už dobre známa.

Proces repasovania zahŕňa aj nasledovné činnosti:

  • očistenie a odmastenie vonkajšieho krytu a monitora notebooku
  • očistenie vnútorných komponentov a zbavenie ich prachu
  • testovanie funkčnosti notebooku
  • testovanie batérie a nabíjania
  • testovanie kvality obrazu a zvuku
  • kategorizácia repasovaných notebookov podľa vizuálneho opotrebenia

Notebook v hodnote 2 000 eur môžete kúpiť za zlomok ceny

Ceny repasovaných notebookov sa v niektorých prípadoch vyrovnajú sume za nové bežne dostupné spotrebiteľské notebooky. To ale neznamená, že sa vyrovnajú aj kvalitou. Repasované notebooky sa predávajú za zlomok ceny, pôvodné ceny sa pohybovali cez 2 000 eur. Majú oveľa pevnejšiu a odolnejšiu konštrukciu. Kryt býva zväčša hliníkový alebo karbónový, zatiaľ čo pri bežných notebookoch je len plastový, ktorý sa môže jednoducho zlomiť a poškodiť. Ich životnosť je preto oveľa nižšia v porovnaní s repasovanými business notebookmi.

Prečítajte si tiež: Zarábať ako predajca 1 000 eur mesačne, mať paušál zadarmo a aj odmeny z predaja? V Mobilonline sa to dá

Všetky repasované notebooky sú vo výbornom stave a po technickej stránke fungujú ako nové. Predchádzajúcim používaním mohlo, samozrejme, dôjsť k menším chybičkám krásy. Tie ale nemajú žiadny vplyv na výkon a kvalitu repasovaného notebooku. Môže ísť len o drobné škrabance alebo ryhy.

Zdroj: Mobilonline.sk

Pod stromčekom poteší aj nový telefón

Ďalším dobrým tipom na darček pod vianočný stromček je aj špičkový telefón. V Mobilonline nájdete nové telefóny, nové telefóny z výkupu a repasované telefóny.

Nové telefóny sú z oficiálnej slovenskej distribúcie. Získate k nim záruku 24 mesiacov. Telefón nikdy nebol používaný a obsahuje kompletné nerozbalené príslušenstvo.

Zdroj: Mobilonline.sk

Telefóny z výkupu sú nové a neboli nikdy používané. Získate k nim taktiež plnú záruku 24 mesiacov. Na mobilnom telefóne sa nachádzajú ochranné fólie priamo z výroby a v balení je aj kompletné nerozbalené príslušenstvo.

Prečítajte si tiež: Veľký biznis v malom meste. Mobilonline z Lučenca má miliónové obraty, z jednej predajne vybudovali úspešnú sieť obchodov

Použité telefóny z výkupu (repasované) sú rozdelené v kategóriách A, B, C, D podľa známok používania. Dostanete k nim záruku 12 mesiacov. Telefóny sú zabalené v originálnej alebo EKO krabičke, ak bola originálna krabica poškodená. Balenie obsahuje aj príslušenstvo. Všetky použité telefóny z výkupu boli plne skontrolované, testované a môžete ich používať ako nové telefóny.

Zdroj: Mobilonline.sk

Smart produkty

Rôzne vychytávky z rady inteligentných doplnkov a príslušenstva pre domácnosť pod vianočným stromčekom určite nesklamú. Športovca alebo človeka, ktorý chce zmeniť svoj životný štýl, potešia smart hodinky, ktoré nielen zobrazujú čas, dátum a aktuálne počasie, ale sú doplnené aj o funkcie, ako napríklad stopky, meranie vzdialenosti a rýchlosti, krokomer, meranie tepu a športových aktivít, sledovanie kvality spánku, prehrávanie hudby alebo čítanie SMS správ a notifikácií z telefónu.

Zdroj: Mobilonline.sk

Užitočným pomocníkom v domácnosti môže byť napríklad robotický vysávač, vďaka ktorému ušetríte kopu času.

Zaujímavým darčekom je aj fitness náramok, tablet či elektronická čítačka kníh.

Príslušenstvo k telefónu? Rozhodne áno

Neurobíte krok vedľa ani vtedy, keď svojim blízkym podarujete príslušenstvo k telefónu. Môžete si vybrať zo širokej ponuky rôznych doplnkov na ochranu telefónu, ako sú napríklad puzdrá na mobil. Dobrým tipom na darček sú tiež bluetooth slúchadlá, powerbanka alebo nabíjačka na telefón do auta.

Garancia doručenia do Vianoc

Ešte stále stíhate vybrať svojim blízkym darčeky pod vianočný stromček. Čím skôr ich ale objednáte, tým skôr si môžete túto milú, no často stresujúcu „povinnosť“ odškrtnúť zo zoznamu.

Mobilonline garantuje doručenie do Vianoc pre všetky objednávky tovaru, ktorý je na ich centrálnom sklade, vytvorené do 20. decembra do 12:00.

Zdroj: Mobilonline.sk

Zapojte sa do súťaže

Ste súťaživý typ? Ak áno, určite nevynechajte súťaž, ktorá beží na Facebooku firmy Mobilonline. Každý deň až do Vianoc máte možnosť vyhrať hodnotnú cenu. Súťažilo sa už napríklad o bezdrôtové slúchadlá, smarthodinky, mini autonabíjačku alebo aj powerbanku.

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross