<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Vďaka výmene tesnenia ušetríte stovky eur ročne. Zverte svoje okná do rúk odborníkov!

28. septembra 2021 | |  | 

Firma Briol s. r. o., pod reklamným názvom Okno Perfekt (servis plastových okien a dverí). Je to remeslo, ktoré vašim oknám dopraje kvalitný servis za priaznivé ceny.

Vykurovacia sezóna je čoskoro tu a vy môžete ušetriť na energiách. Stačí, ak si necháte skontrolovať vaše okná, cez ktoré vám v prípade zlého tesnenia doslova vylietavajú peniaze.

Nehádžte peniaze von oknom, nechajte si ich radšej skontrolovať

Už aj v Rimavskej Sobote môžete svojim oknám dopriať profesionálny servis, a to vďaka Okno Perfekt. “Naša profesionalita spočíva v tom, že na probléme budeme pracovať, až kým ho nevyriešime!" hovorí o sebe firma.

Okno Perfekt vykonáva pozáručný servis všetkých typov plastových okien a dverí ako aj eurookien, akým je napríklad nastavenie ich správnej funkčnosti, prítlaku a priliehavosti okien, premazanie pohyblivých častí kovania, servis kovania či impregnácia gumového tesnenia. Okno Perfekt ponúka výmenu tesnenia.

“Meníme staré, poškodené či nefunkčné tesnenia za silikónovo-penové."

Vymeňte tesnenia a ušetrite!

Môžete usporiť až 30 percent ročných nákladov na kúrenie, pokiaľ si necháte odborne utesniť okná a dvere. Medzera široká jeden milimeter na vzdialenosť jedného metra zníži izbovú teplotu o približne jeden stupeň Celzia. Dosiahnete menšiu prašnosť – zdravšie prostredie, čistejší bude aj vnútorný rám. Môžete tiež predísť ďalším a drahším opravám. Po výmene tesnenia vám nebude v lete do bytu prenikať teplo, a to je ďalší príklad toho, prečo je dôležité vymeniť staré tesnenia. Benefitom je, že pri výmene tesnenia firma okná aj premaže, vycentruje a nastaví.

Ďalší skvelý príklad, prečo je dobré vymeniť tesnenie, sa vyskytuje najmä v kuchyni, kde sa varí. Škodlivá para a vlhkosť sa dostávajú do kovania, čiže do kovovej časti, ktorá sa zamkýna. Spôsobia, že časom sa kovanie začne zasekávať a môže sa zlomiť. Toto je najčastejší problém, ktorý môže skončiť aj výmenou celoobvodového kovania za niekoľko sto eur. Vy sa tomu môžete vyhnúť, len ak si necháte okná pozrieť odborníkom. Pravidelným servisom a údržbou zaručíte dlhodobú funkčnosť a životnosť vašich okien a vyhnete sa cenovo náročným opravám aj v budúcnosti.

Na tesnenie vplýva nielen vonkajšie prostredie, ale aj to, ako boli okná nastavené od výroby. Okná by ste si podľa výrobcov mali nechať skontrolovať odborníkom aspoň raz za rok. Približne raz za päť rokov je pritom potrebná výmena tesnenia.

Vymenia vám sieťky aj žalúzie!

Okno Perfekt sa venuje aj žalúziám a sieťkam proti hmyzu. Žalúzie nielen montujú, ale robia aj ich opravu. Najčastejšie sa vyskytujú prasknuté vodítka, nefungujúci mechanizmus či roztrhnuté retiazky. Žalúzie sa dajú namontovať na všetky druhy okien, aj na tie staršie.

Firma ponúka žalúzie a roletky na mieru v rôznych farebných variantoch.

Okrem toho sa Okno Perfekt na vaše želenie postará aj o výmenu sieťky proti hmyzu. V ponuke sa nachádzajú dva druhy sieťok. Klasická sieťka proti hmyzu a sieťka, ktorá má hrubšie pletenie a je pevnejšia. Táto sieťka sa vo väčšine prípadov montuje na balkónové dvere, ale je tiež vhodná aj na pivničné okná, pretože sa nedá len tak ľahko roztrhnúť.

Kontakt:
WEB: www.oknoperfekt.sk
Tel. číslo: 0950 488 936
E-mail: info@oknoperfekt.sk

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross