<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Rim. Sobota: Regal Burger a Poké Bistro sú otvorené. OC RSPark spustilo donášku

27. októbra 2021 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Patria k tým najlepším na Slovensku. Známa slovenská sieť burgrární Regal Burger otvorila tento piatok (29. 10.) svoju pobočku aj v Rimavskej Sobote v obchodnom centre RSPark. Okrem toho sa gurmáni môžu tešiť aj na Poké Bistro, ktoré do mesta prinieslo havajskú kuchyňu.

Burger a poké misku vám donesú domov

Najlepší burger v meste si môžete vychutnať aj v pohodlí domova! Od piatka (29. 10.) sú otvorené dve nové prevádzky, ktoré by ste v širšom okolí hľadali márne.

Keďže opatrenia na základe covid automatu obmedzujú fungovanie stravovacích zariadení, OC RSPark zabezpečilo aj donášku. Burgre a poké si môžete objednať každý deň medzi 10:00 a 20:00.

V ponuke majú mäsové aj vegetariánske burgre

OC RSPark do Rimavskej Soboty priniesol koncept reštaurácií, v ktorých si zákazníci môžu vychutnať dobré burgre – vždy čerstvé, pripravené z kvalitného mäsa v mäkkej nadýchanej žemli, doplnené o čerstvú zeleninu, chrumkavé hranolky z tých najlepších zemiakov a domáce omáčky.

Poké Bistro ponúka chute Havaja

„V Poké Bistro sa riadime heslom: Dnes pripravené, dnes zjedené. Každá poké miska obsahuje: kvalitnú sushi ryžu, čerstvé ovocie a zeleninu, vždy super dávku proteínov a omáčku,“ hovorí o sebe Poké Bistro, ktoré od tohto piatka nájdete už aj v OC RSPark.

Sledujte OC RSPark aj na Facebooku aj Instagrame, kde sa dozviete o ďalších akciách, súťažiach a novinkách.

Zdroj foto: OC RSPark

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross