<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Novinka na Rimava.sk! Menu.Rimava.sk – Obedové menu miestnych reštaurácií nájdete na našom webe

Rozhodovanie, kam sa vybrať na obed v Rimavskej Sobote, je od dnešného dňa oveľa jednoduchšie! Rimava.sk sa rozhodla, že nebude zaháňať len hlad po informáciách, ale aj ten skutočný. Na našej stránke najnovšie nájdete už aj zoznam miestnych reštaurácií s ich týždennou ponukou obedového menu.

Poznáte to. Ste hladný, rozmýšľate, kam sa s kolegami vybrať na obed, neviete, čo kde majú, premýšľate, aké reštaurácie vôbec v meste sú. Keď konečne nájdete nejaké obedové menu, prídete na to, že ich ponuka vám nevyhovuje. A tak hľadáte ďalej, zatiaľ čo váš žalúdok hlasno škvŕka. Tomu je koniec.

Článok pokračuje pod reklamouMilí Soboťania a milé Soboťanky, vďaka Rimava.sk nájdete denné menu miestnych reštaurácií na jednom mieste hneď pod svojimi palcami na našom webe. Vytvorili sme novú stránku, kde nájdete vždy aktuálne týždenné ponuky obedového menu všetkých miestnych reštaurácií, ktoré sa do projektu rozhodnú zapojiť – menu.rimava.sk.

Na webe menu.rimava.sk nájdete obedové menu miestnych reštaurácií.

A teraz to najdôležitejšie pre miestne reštaurácie či jedálne: máte jedinečnú šancu získať reklamný priestor bezplatne! Vaše obedové menu zverejníme na našej stránke zadarmo každý týždeň. Aké sú výhody? Rimava.sk mesačne navštívi viac ako 100 000 ľudí, na vaše kulinárske špeciality si tak môže kliknúť oveľa viac potenciálnych zákazníkov ako doteraz. Zvýšite tak šancu, že si pôjdu vychutnať obed práve k vám!

Taktiež môžete získať nových zákazníkov, ktorí o vás možno doteraz vôbec nevedeli, alebo k vám nechodili. Môžete sa zadarmo zviditeľniť na najväčšom spravodajskom portáli v regióne. Stránku zároveň rozširujeme aj o možnosť zverejniť celý jedálny lístok reštaurácie!

Máte chuť zapojiť sa? Čo najskôr sa nám ozvite na e-mail menu@rimava.sk, gms@rimava.sk alebo vyplňte registračný formulár, buďte súčasťou nového projektu a predbehnite tak svoju konkurenciu!

Na stránke v jej dolnej časti nájdete prihlasovací a registračný formulár.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross