<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Nebaví vás už pohľad na vaše vypínače a zásuvky a chceli by ste zmenu? V SFOS Elektre si vyberie naozaj každý

RIMAVSKÁ SOBOTA - Máte za sebou rekonštrukciu bytu alebo domu a nechcete montovať staré vypínače a zásuvky? Presťahovali ste sa do nových priestorov a nehodia sa vám vypínače a zásuvky, ktoré tam starí majitelia nechali? Navštívte Elektro SFOS na Mlynskej ulici za Billou, kde vám určite pomôžu s výberom nových vypínačov či zásuviek.

SFOS Elektro má v ponuke mnoho bežných a cenovo prijateľných radov produktov. Ak si vyberáte zásuvky podľa farby nábytku, v Elektre vám s tým určite poradia, pretože majú k dispozícii niekoľko farebných odtieňov. Okrem bežných bielych a béžových odtieňov nájdete vo SFOS Elektre aj metalické odtiene ako strieborná alebo tmavšia dymová.

Ponuku v SFOS Elektre rozšírili aj o produkty ďalších popredných výrobcov. Rovnako rozšírili ponuku aj o prémiové rady a rôzne dizajnové kúsky, ktoré sú kombinované s kovom, sklom alebo drevom.

Vo SFOS Elektre pracuje tím šikovných ľudí, ktorí vám pomôžu so všetkým, čo od nich budete potrebovať. Okrem iného vám urobia aj cenové ponuky podľa zoznamu vecí, ktorý im dodáte. Takto budete ľahko a rýchlo vedieť, ktorá rada vypínačov a zásuviek by bola vhodná pre vás.

Ponuku vypínačov a zásuviek si môžete pozrieť na webovej stránke Elektra. Ich tovar si môžete objednať aj na e-shope. Buď vám zamestnanci tovar donesú priamo domov, alebo si ho budete môcť vyzdvihnúť v ich predajni.

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross