<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Futbalisti MŠK Rimavská Sobota remizovali v zápase 3. ligy STRED proti Lučencu

Proti súperovi z Lučenca uhrali futbalisti MŠK R. Sobota výsledok 2:2 a pripísali si prvé body do tabuľky. Soboťania začali aktívne už od úvodných minút, pred brankárom Jenčom si vypracovali niekoľko zaujímavých príležitostí. Hostia pohrozili v 12. minúte, keď útočník Kafrík tečoval nepríjemnú loptu smerujúcu na Slaniniaka.

V 16. minúte sa do šance dostal Tannhauser, ktorý trafil sám pred bránou Jenča. V 28. minúte si Vargic vypracoval peknú príležitosť a spoza šestnástky vystrelil na bránku. V 33. minúte hostia otvorili skóre, keď kopali pokutový kop. Úspešný strelcom bol Mózer.

Soboťani vstúpili do druhého polčasu famózne. Už v 50. minúte po rohovom kope vyrovnal Vargic. V 67. minúte mal prienik do bránkového územia Vargic, no loptu poslal len do rúk brankára Jenča. V 73. minúte domáci navýšili skóre na 2:1 hlavičkou Martina Tannhausera. V 82. minúte sa opäť Vargic snažil prekvapiť brankára, no Jenčo sa do strely hodil. V 88. minúte prišlo zaváhanie rozhodcov, ktorí sa nezhodli na vhadzovaní. To stálo Rimavskú Sobotu gól a zápas sa skončil 2:2.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross