<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Trhová hodnota Szökeho vzrástla, dostal ponuku zmeniť občianstvo

10. októbra 2021 | | |  | 

SOLIGORSK - Hodnota futbalistu z Hnúšte a hráča bieloruského majstra Šachtar Soligorsk Júliusa Szökeho vzrástla podľa Transfermarkt na 1,4 milióna eur. Je tak aktuálne tretím najdrahším hráčom ligy hneď po svojich dvoch kolegoch Nikolovi Anticovi a Dembovi Darboem.

Portál Šport.sk urobil rozhovor s úspešným futbalistom, ktorý pochádza z Hnúšte. V rozhovore povedal čo-to aj o svojej možnej budúcnosti. "Už mi tu ponúkali aj občianstvo, vraj by som išiel do reprezentácie a aj smerom do Ruska by to vzhľadom na kvóty o čosi ľahšie. Povedal som, že keď získame titul, tak si to rozmyslím. Beriem to tak polovážne, ale asi by som rád skúsil niečo iné,“ uviedol Szöke pre športový portál.

Článok pokračuje pod reklamou


Ďalej sa Szöke vyjadril aj k jeho bývalému trénerovi, ktorý so svojím aktuálnym tímom Sheriff Tiraspoľ porazil slávny klub Real Madrid. "Pre mňa to bolo zaujímavé aj v tom, že som možno pred polrokom komunikoval so Šeriffom. Mohol som tam ísť, bol o mňa záujem. Odmietol som. Hovoril som si, že Šachťor je predsa lepší, rozbehnutý a má ambície. My sme vypadli a oni vyhrajú nad Realom Madrid. Ale držím im palce,“ doplnil.

Szöke sa vyjadril aj k jeho trhovej hodnote, ktorá vzrástla na 1,4 milióna eur. "Viem, vraveli mi to. Priznám sa, bol som z toho trochu prekvapený. Mal som aj zdravotné výpadky. Boli aj zápasy, v ktorých tréner točil zostavu, takže to nebolo tak ako v minulých rokoch, keď som hral len celé zápasy. Zrejme však na to majú nejakú metodiku,“ uzavrel futbalista.

Zdroj: Šport.sk

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross