<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Jablká a hrušky vám premenia na šťavu. Mobilná šťava vycestuje do regiónu, tu sú termíny

Mobilná šťava vycestuje od októbra do obcí v okresoch Rimavská Sobota a Lučenec. V každej dedine budú lisovať vaše jablká, hrušky či duly.

Za konceptom Mobilná šťava stojí Simon Janeschitz. "Je to taká inovačná vec na Slovensku. Máme aj ovocné sady, ktoré sú stále produktívne, no ľudia sa o ne nestarajú. Sú v okolí Rimavskej Soboty,“ povedal Janeschitz, ktorý tento druh podnikania objavil v Nemecku a Rakúsku.

Čo sa týka termínov, kedy vycestujú do jednotlivých obcí, 2. októbra navštívia obec Vyšná Pokoradz. V obci budú od 8:00. Túto istú obec pre vysoký záujem navštívia aj druhýkrát, a to 16. októbra rovnako o 8:00.

Mobilná šťava vycestuje aj do susedných okresov. Ako prvú obec mimo okresu R. Sobota navštívia dedinu Trebeľovce v okrese Lučenec. Rovnako aj tu začnú lisovať vašu úrodu o 8:00.

Ak chcete, aby vám tím Mobilnej šťavy urobil z vašej úrody chutnú šťavu, musíte sa im ohlásiť. Vopred sa registrujte na telefónnom čísle 0908 931 360, alebo na e-mailovej adrese info@mobilnastava.sk.

Viac informácií o koncepte Mobilná šťava nájdete v našom predošlom článku alebo na ich webovej adrese. Rovnako na ich webe budú pribúdať aj ďalšie termíny, kedy navštívia jednotlivé obce.

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross