<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Greksa Fashion: Stavte na štýl a nápaditosť aj v zime, predajne Greko a Devergo si pre vás pripravili aj súťaž

19. októbra 2021 | | |  | 

Moderné, štýlové, nápadité, kvalitné, jedinečné – také oblečenie nájdete v predajniach Devergo a Greko v Rimavskej Sobote, Lučenci, Tornali a Fiľakove, ktoré patria do siete predajní Greksa Fashion. Ak radšej nakupujete cez internet, ich ponuku si môžete pozrieť aj v e-shope greksafashion.sk. V predajniach nájdete kúsky od značiek, ako napríklad Amnesia, Mayo Chix, Rensix, Envy, Rouge Avenue, Devergo, Retro, CONVERSE a Superdry.

Oživte svoj šatník

Najnovšie na vás v predajniach Greksa Fashion čaká kolekcia oblečenia a doplnkov jeseň/zima od overených značiek, a to nielen pre dámy, ale aj pre pánov. Časť z nej si môžete pozrieť v našej galérii na konci článku.

Novinkou je aj doplnenie sortimentu o pánsku a dámsku obuv. Ide najmä o nápadité tenisky a moderné členkové čižmy na platforme, ktoré sú hitom tejto sezóny. Ideálne sú do chladných jesenných dní, ale aj na zimu.

Počas chladných jesenných a zimných dní vás dokonalo zahrejú aj prechodné a zimné kabáty, vesty a pletené pulóvre. Výber je naozaj široký – nechýbajú bundy s kožušinou, kožušinové vesty, metalické materiály, rafinované strihy, koženkové zateplené kabáty či elegantnejšie kabáty vhodné na každodenné nosenie i do práce, alebo aj teplákové súpravy, v ktorých budete trendy.

Či už hľadáte oblečenie na voľný čas alebo do práce, len tak do mesta na bežné nosenie, na večer pri víne v bare, na oslavu či iné spoločenské podujatie, v predajniach Greksa Fashion si určite vyberiete. Vďaka ponuke rôznych značiek vie predajňa vyhovieť každej vekovej kategórii.

Napríklad pre dámy, ktoré hľadajú niečo iné, než je bežne dostať v nákupných centrách, aj s nádychom elegancie a extravagancie, majú predajne oblečenie od značky Mayo Chix. Mladistvá značka Envy, ktorá vyniká svojou extravaganciou, je vhodná pre dámy a slečny, ktoré chcú podčiarknuť svoju ženskosť. Ženy, ktoré obľubujú štýl extravagancie a kreativitu aj na každodenné nosenie, si určite vyberú z kolekcie značky Amnesia.

Moderné pánske bundy

Zaužívané klasiky, ale aj nové trendy. Pánske bundy od značiek Devergo, Retro Jeans alebo Superdry nikdy nebudú krokom vedľa. Či už hľadáte prešívané bundy alebo parky, preferujete kapucne alebo nie, chcete zažiariť vo farbách alebo sa držať tmavých odtieňov, potrebujete bundu do mrazivých dní alebo miernejšej zimy, ponuka v predajniach Devergo vás nesklame.

V predajniach nechýba ani ďalšie pánske oblečenie, ako napríklad tričká, mikiny, rifle alebo tepláky. Sortiment doplnili aj o pánsku obuv a doplnky, tašky i peňaženky.

Sledujte ich sociálne siete, pripravenú majú zaujímavú súťaž

Sledujte novinky z predajní Greksa Fashion na ich profile na Instagrame alebo Facebooku. Už čoskoro spustia aj ďalšiu súťaž o zaujímavú cenu.

Predajne Greksa Fashion nájdete na týchto adresách:

  • GREKO Rimavská Sobota, SNP 10 (pondelok až piatok: 09:00 – 17:00, sobota: 09:00 – 12:00), DÁMSKE OBLEČENIE od značiek Mayo Chix, Amnesia, Rouge
  • DEVERGO Rimavská Sobota, Hlavné námestie 11, (pondelok až piatok: 09:00 – 12:00 / 12:30 – 17:00, sobota: 09:00 – 12:00), DÁMSKE A PÁNSKE OBLEČENIE od značiek Devergo, Retro, Superdry, Converse
  • DEVERGO Lučenec, OC Galéria (pondelok až piatok: 09:00 – 21:00 , sobota a nedeľa: 09:00 – 21:00), DÁMSKE A PÁNSKE OBLEČENIE od značiek Devergo, Retro, Superdry, Converse
  • MAYO CHIX Lučenec, OC Galéria (pondelok až piatok: 09:00 – 21:00 , sobota a nedeľa: 09:00 – 21:00), DÁMSKE OBLEČENIE od značiek Mayo Chix, Amnesia, Rouge
  • MAYO CHIX Fiľakovo, Námestie padlých hrdinov 7/A (pondelok až piatok: 09:00 – 12:00 / 12:30 – 17:00, sobota: 09:00 – 12:00), DÁMSKE OBLEČENIE od značiek Mayo Chix, Amnesia, Rouge
  • GREKO Tornaľa, Mierová 10, (pondelok až piatok: 09:00 – 12:00 / 12:30 – 17:00, sobota: 09:00 – 12:00), DÁMSKE A PÁNSKE OBLEČENIE od značiek Mayo Chix, Amnesia, Rouge, Devergo, Retro, Converse

Tovar si môžete objednať aj online na ich e-shope. Predajne môžete kontaktovať aj na telefónnom čísle 0917 242 134.

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross