<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Rim. Sobota: Mesto zrekonštruuje chodník za tisícky eur

20. septembra 2021 | |  | 
Ulica Slnečná, foto: Googlemaps

RIMAVSKÁ SOBOTA - Jeden z chodníkov v Rimavskej Sobote sa dočká opravy. Vyplýva to zo zmluvy o dielo, ktorú zverejnila rimavskosobotská samospráva na svojej webovej stránke. Ide o časť chodníka na ulici Slnečnej v časti Chrenovisko.

Zhotoviteľom stavby má byť spoločnosť Kape s.r.o., kamenárske práce z Husinej. "Predmetom zákazky sú stavebné práce na oprave chodníka na ulici Slnečnej v Rimavskej Sobote na ploche 110 m2. Dĺžka rekonštruovaného úseku je 110 m," uvádza sa v zmluve.

Článok pokračuje pod reklamou


Rekonštrukciu zahŕňa napríklad aj odstránenie starého asfaltu. "Zahŕňa aj odstránenie pôvodných betónových obrubníkov, prípravu podložia a pokládku zámkovej dlažby podľa podrobnej špecifikácie obsiahnutej v rozpočte stavby. Súčasťou diela sú všetky náklady vrátane dodávky materiálu, dopravy, stavebných prác a montáží," dopĺňajú v zmluve.

Cena celkovej rekonštrukcie je podľa zverejnenej zmluvy 11 554 eur s DPH. "V cene za zhotovenie diela sú obsiahnuté aj náklady na vybudovanie, prevádzku, údržbu a vypratanie zariadenia staveniska," uvádza sa v zmluve.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross