<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Chystáte sa na obed? Ak ešte neviete, čo si dáte, denné menu reštaurácií nájdete na jednom mieste. Pozrite si ponuky na menu.rimava.sk

7. decembra 2021 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Posledné dva roky to majú reštaurácie a stravovacie zariadenia, okrem iných prevádzok, ktoré sú už niekoľko mesiacov stratové, skutočne ťažké. Gastro prevádzky pociťujú pokles tržieb a je to pre nich výrazne náročná situácia.

Aj v tomto neľahkom období je potrebné, aby ste svoje obľúbené reštaurácie a jedálne podporili, a to sa dá veľmi jednoducho. Vezmite si od nich obed. Kliknite si na sekciu Denné menu na stránke Rimava.sk, alebo si do vyhľadávača napíšte menu.rimava.sk a vyberte si z ich širokej dennej ponuky. Na jednom mieste nájdete denné menu miestnych reštaurácií, jedným telefonátom máte o obed postarané.

Článok pokračuje pod reklamou


„Nepotrebujete striebornú vidličku, aby ste jedli dobré jedlo.“  Paul Prudhomme

Zdroj: Shutterstock

Nezaostávajte za konkurenciou a pridajte sa aj vy

Rimava.sk ponúka reklamný priestor všetkým reštauráciám v Rimavskej Sobote. Najdôležitejšie a najzaujímavejšie je to, že ho máte úplne zadarmo. Vaše obedové menu môžete na našej stránke uverejniť zadarmo každý týždeň. Aké sú výhody? Najčítanejší spravodajský portál mesačne navštívi viac ako 100-tisíc ľudí. Na špeciality z vašej kuchyne si tak môže kliknúť oveľa viac potenciálnych zákazníkov ako doteraz. Zvýšite tak šancu, že si pôjdu vychutnať obed práve k vám alebo si práve od vás zvolia donášku.

Menu na vašej domovskej obrazovke

Menu.rimava.sk môžete mať rovno pod svojím palcom na domovskej obrazovke vášho smartfónu. Od výberu, od koho si zvolíte dnešný obed, vás bude deliť len jeden „klik“. Návod, ako si katalóg pridať na domovskú obrazovku, nájdete na tomto odkaze.

Máte chuť zapojiť sa?

Čo najskôr sa nám ozvite na e-mail menu@rimava.sk alebo gms@rimava.sk  a pridajte sa do zoznamu ku 17 reštauráciám, ktoré si už svoje miesto na portáli Rimava.sk našli a získajte nových zákazníkov, ktorí možno doteraz neokúsili chuť vašej kuchyne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross