<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Blíži sa čas obeda, máte chuť na niečo dobré? Vyberte si zo širokej ponuky jedál na menu.rimava.sk

RIMAVSKÁ SOBOTA – Od včerajšieho dňa (3. 1.) sa už zaočkovaní ľudia a tí, ktorí prekonali ochorenie COVID-19 v posledných 180 dňoch, môžu najesť aj vo vnútorných priestoroch reštaurácií a jedální. Otvoriť svoje dvere pre zákazníkov môžu aj kaviarne a bary.

Prečítajte si tiež: Dnes sa otvoria reštaurácie pre očkovaných a prekonaných. Takéto sú podmienky

Na portáli Rimava.sk v sekcii Denné menu môžete nájsť prehľad obedových menu, ktoré si pre vás stravovacie zariadenia pripravili.

Článok pokračuje pod reklamou


Miestne reštaurácie majú stále možnosť zapojiť sa do tohto projektu a zverejňovať na stránke menu.rimava.sk svoje denné menu.

Najdôležitejšie a najzaujímavejšie je to, že táto možnosť je úplne zadarmo. Vaše obedové menu môžete priamo na menu.rimava.sk uverejniť zadarmo každý týždeň.

„Človek nemôže dobre myslieť, dobre milovať, dobre spať, ak dobre nejedol.“
Virginia Woolf

Zdroj: pixabay.com

Pýtate sa ešte stále, aké sú výhody?

Najčítanejší spravodajský portál v regióne mesačne navštívi viac ako 100-tisíc ľudí. Na špeciality z vašej kuchyne si tak môže kliknúť oveľa viac potenciálnych zákazníkov ako doteraz. Zvýšite tak šancu, že si pôjdu vychutnať obed práve k vám alebo si práve od vás zvolia donášku.

Prečítajte si tiež: Aký bol rok 2021 v našej redakcii? Rimavu, Echoviny a Novohradské mesačne čítalo okolo 200-tisíc ľudí

Menu na vašej domovskej obrazovke

Menu.rimava.sk môžete mať rovno pod svojím palcom na domovskej obrazovke vášho smartfónu. Od výberu, od koho si zvolíte dnešný obed, vás bude deliť len jeden „klik“. Návod, ako si katalóg pridať na domovskú obrazovku, nájdete na tomto odkaze.

Článok pokračuje pod reklamou


Máte chuť zapojiť sa?

Čo najskôr sa nám ozvite na e-mail menu@rimava.sk alebo gms@rimava.sk  a pridajte sa do zoznamu ku 17 reštauráciám, ktoré si už svoje miesto na portáli Rimava.sk našli a získajte nových zákazníkov, ktorí možno doteraz neokúsili chuť vašej kuchyne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross