<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Záhradkári, jeseň je tu! Pripravte sa na práce v záhrade, v Agroobchode nájdete všetko potrebné

RIMAVSKÁ SOBOTA – Práce v záhradách budú v nasledujúcich týždňoch finišovať. Niekoľko mesačné vytrvalé staranie sa o "váš kúsok raja" prinesie, doslova, svoje zaslúžené ovocie. A ako sa hovorí, poctivá práca odvedená na jeseň sa prejaví na jar, keď vaša záhrada opäť ožije. Čo si pre vás, záhradkári a záhradkárky, pripravil na jesennú sezónu Agroobchod? Je toho naozaj veľa.

Či už sa staráte o väčší alebo menší kus pôdy, alebo len o kvetinový záhon pred panelákom, dozaista viete, čo vás v týchto dňoch čaká – zber úrody, jej vhodné uskladnenie alebo spracovanie, zrezávanie rastlín, sadenie jesenných cibuľovín, a samozrejme, jesenné upratovanie. "Vyzbrojiť sa" do práce môžete v Agroobchode, ktorý nájdete na ulici Družstevná č. 1 (areál bývalého OSIVA), blízko autobusovej stanice a na internete ako e-shop chemickepostreky.sk.

Novinkou, ktorú si pre vás predajňa pripravila, je tovar od obľúbeného slovenského obchodu pre záhradu, domácnosť a vykurovanie KINEKUS, ktorý široko-ďaleko len tak ľahko nenájdete. Aktuálnu akciovú ponuku platnú od pondelka 13. septembra si môžete pozrieť v pdf formáte na tomto odkaze, alebo vo fotogalérii na konci článku.

Jesenné práce nepočkajú

Rukavice na ruky, fúrik pred seba, v ňom vedrá, koše na lístie, debničky či hrable a metly. Jesenná starostlivosť o záhradu si vyžaduje nielen čas, ale aj vhodné náradie. Široký výber potrebného náradia ponúkajú v rimavskosobotskom Agroobchode, v ktorom nájdete rôznych pomocníkov pri jesenných prácach v záhrade. Aktuálne je aj sadenie jesenných cibuľovín, vďaka ktorým vaša záhrada na jar krásne zakvitne.

Pri zbere úrody sa určite zídu debničky, vďaka ktorým vaša zelenina a ovocie vydržia v pivniciach uskladnené dlhšie. A ak sa chystáte ovocie spracovať – zavariť ho alebo „premeniť“ na víno či pálenku, v Agroobchode majú nielen sudy na kvas, lieviky, fľaše na alkohol, ale aj ďalšie potreby pre vinárov alebo výrobcov destilátov.

Postupne sa pripravujú aj na Dušičky

Sortiment predajne Agroobchod je naozaj široký a svojim zákazníkom sa stále snažia ponúknuť niečo nové. Na ich poličkách sa postupne objavujú aj kahance a sviečky, ktoré na Dušičky zaplnia cintoríny. Tak ako aj minulý rok, v dostatočnom predstihu u nich nakúpite aj chryzantémy.

Myslia nielen na vašu záhradu, ale aj na vašu kuchyňu

Agroobchod prekvapil aj širokou ponukou domácich potrieb, ktoré sa hodia do každej kuchyne. Nápadité hrnčeky, ktoré potešia aj ako darček, varešky, nádoby na uskladnenie poctivo nazbieraných a usušených hríbov alebo múky či potreby na pečenie chleba a obľúbené kváskovanie.

V predajni Agroobchod nájdete celoročne všetko potrebné na starostlivosť o vašu záhradu i domácnosť. Sortiment Agroobchodu tvoria najmä semená, hnojivá, bio aj chemické postreky, substráty či krmivá. V predajni taktiež nájdete aj rôzne prípravky proti hlodavcom a najširšiu ponuku biologických i chemických prípravkov na ošetrenie zeleniny, ovocia a ovocných stromov proti škodcom alebo chorobám, rovnako aj trávnika, ale aj rôzne dekorácie do záhrady i domácnosti – na svoje si prídu záhradkári, pestovatelia a domáci majstri.

Ceny vás milo prekvapia – sú najlepšie v meste

„Ceny sa snažíme držať celoročne čo najnižšie. Nemáme v záujme zavádzať zákazníka, že niektoré tovary zlacneli o 50 a viac percent, ako to riešia niektoré obchody. Naopak zákazník vždy vie, že keď príde do Agroobchodu, nakúpi všetko za dobré ceny,“ vyjadrili sa majitelia obchodu. Neostáva teda nič iné, len sa prísť presvedčiť na vlastné oči. Ceny sú nastavené pre zákazníka veľmi priaznivo.

Bezbariérový vchod a bezproblémové parkovanie

Agroobchod nájdete v Rimavskej Sobote na ulici Družstevná č. 1 (areál bývalého OSIVA), blízko autobusovej stanice. Ak teda nie ste priamo z Rimavskej Soboty a cestujete spojmi, svoj nákup nemusíte niesť ďaleko.

Problémom nie je ani parkovanie, je priamo pred obchodom. Vstup do predajne je bezbariérový. Agroobchod je otvorený počas pracovných dní od 7:30 do 16:30, nakúpite v ňom aj v sobotu, a to od 9:00 do 11:30 h.

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross