<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

M. Demeter: Pevne verím, že blížiace sa voľby pozitívne ovplyvnia rýchlosť budovania schválených investícií

7. mája 2022 | | |  | 
Reprofoto: TV Rimava

RIMAVSKÁ SOBOTA - Rok 2021 je za nami a my sme sa spojili s poslancami mestského zastupiteľstva, ktorí sú súčasťou poslaneckých klubov, aby bilancovali, čo sa podarilo za predošlý rok urobiť v meste.

Ako prvý nám na otázky odpovedal poslanec z poslaneckého klubu Odvážme sa zrýchliť a predseda finančnej komisie Michal Demeter, ktorý zhodnotil, čo sa im ako klubu podarilo v meste zrealizovať.

Ako vníma Demeter predošlý rok? Ako môže pomôcť mestu to, že máme schválený rozpočet? Čo chcú ako poslanecký klub dosiahnuť v tomto roku? Ako môžu voľby ovplyvniť fungovanie mestského zastupiteľstva? Aj toto sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako vnímate rok 2021 z pohľadu mestského poslanca?

Rok 2021 bol z pohľadu mestského poslanca dosť podobný ako predchádzajúce roky. My, z klubu Odvážme sa zrýchliť, sme navrhli mnoho aktivít, ktoré by boli pre obyvateľov mesta potrebné a zlepšili by im život v meste.

Bohužiaľ, tak ako aj predchádzajúce roky, často sme narážali na odpor vedenia mesta a hlavne primátora, ktorý má iné predstavy o rozvoji ako my. Je to veľká škoda pre obyvateľov, keďže z našej strany sme otvorení dohode a podporili sme aj primátorove návrhy na investície. Mali sme akurát podmienky, aby boli investície uskutočnené v súlade so zákonom a naplánované rozumne. 

Článok pokračuje pod reklamou


Čo sa vám podarilo v zastupiteľstve presadiť tento rok?

Keďže ako predseda finančnej komisie sa v zastupiteľstve sústredím hlavne na mestské financie a rozpočty, venoval som sa hlavne týmto oblastiam a presadeniu potrebných položiek do rozpočtu. 

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross