<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Polícia vyšetruje nehodu na R2 pri Tornali. Priblížila, čo jej malo predchádzať

TORNAĽA – V nedeľu (19. 9. 2021) dopoludnia došlo na obchvate Tornale k vážnej dopravnej nehode. Malo ísť o čelnú zrážku dvoch vozidiel, na mieste musel zasahovať aj vrtuľník.

Ako pre Rimava.sk uviedol Mário Bóna z oddelenia komunikácie a prevencie KR PZ v Banskej Bystrici, na mieste nehody malo dôjsť k čelnej zrážke dvoch vozidiel. „42-ročný vodič jazdiaci v smere do Zvolena mal pri predbiehaní čelne naraziť do vozidla idúceho v protismere. Vodička vozidla jazdiaceho v smere do Košíc utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali letecký transport,“ objasnil Bóna.

Článok pokračuje pod reklamouPodľa jeho slov po kolízii do vozidiel narazili ešte ďalšie dve autá jazdiace za nimi. „Ostatné osoby sa zranili ľahko. Dopravná nehoda je naďalej v štádiu vyšetrovania,“ dodal na záver. Nehoda v nedeľu na mieste úplne paralyzovala dopravu v oboch smeroch.

Pri nehode na mieste zasahovalo aj 8 príslušníkov HaZZ, jednu zakliesnenú osobu museli z havarovaného vozidla dostať pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross