<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Polícia: Mimoriadna správa pre občanov z okresu Poltár súvisí so smrťou muža, ktorú vyšetrujú

10. decembra 2021 | |  | 
Foto ilustračné.

POLTÁR – Dnes v neskorých večerných hodinách polícia vydala mimoriadnu správu určenú najmä občanom z okresu Poltár. Súvisí s úmrtím muža, ktoré polícia vyšetruje.

„Odbor kriminálnej polície v Lučenci aktuálne intenzívne pracuje na prípade úmrtia muža z okresu Poltár. Pri pitve bola v tele nebohého zistená prítomnosť látok, ktorých užitie spôsobuje vážne zdravotné komplikácie, ktoré môžu mať až fatálne následky. Tak tomu bolo aj v prípade tohtotýždňového úmrtia muža z okresu Poltár,“ uviedla polícia.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako ďalej dodali, okrem iného aj zistená prítomnosť metylalkoholu v organizme spôsobila u neho smrť.

„Polícia na základe zistených skutočností predpokladá, že v okrese Poltár sa môže vyskytnúť takýchto prípadov viac, nakoľko majú kriminalisti podozrenie, že v tomto okrese dochádza k nelegálnej výrobe alkoholu, ktorý obsahuje vyššie uvedené nebezpečné látky,“ vysvetlila polícia dôvod vydania upozornenia.

Článok pokračuje pod reklamou


Podľa polície nie je možné vylúčiť, že od nelegálneho výrobcu si nebezpečný alkohol mohlo zakúpiť viac ľudí a môžu byť v ohrození zdravia, resp. života. „Preto touto cestou dôrazne vyzývame občanov, ktorí si zadovážili alkohol, ktorý by mohol pochádzať z nelegálnej výroby, aby zvážili jeho konzumáciu,“ upozornila polícia.

„Touto cestou zároveň vyzývame občanov, ktorí majú informáciu k nelegálnej výrobe alkoholu v okrese Poltár, aby ju ohlásili na známom telefónnom čísle 158,“ žiada policajný zbor občanov.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross