<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

32-ročný Róbert vyhodil svoju ženu z balkóna. So zraneniami ju previezli do nemocnice

LUČENEC – Dráma na sídlisku v Lučenci. Muž vyhodil svoju ženu z balkóna ich bytu na prvom poschodí. Previezli ju do nemocnice, on skončil v rukách polície.

Podľa našich informácií sa tak malo stať tento týždeň na jednom zo sídlisk v Lučenci. Čo činu predchádzalo, nám zatiaľ známe nie je, no podľa našich informácií mala žena na tele viacero starších poranení. Ako pre Rimava.sk povedala Petra Kováčiková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Banskej Bystrici, vo veci už bolo vznesené obvinenie zo zločinu týrania blízkej a zverenej osoby.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako ďalej uviedla, vyšetrovateľ podal podnet na vzatie obvineného do vyšetrovacej väzby. Podľa našich informácií mal obvinený 32-ročný Róbert pozitívny vzťah k drogám. „Bližšie informácie nateraz nie je možné zo strany polície poskytnúť,“ uzavrela hovorkyňa.

Pred niekoľkými týždňami sme vás informovali o podobnom prípade, ktorý sa stal vo Fiľakove. Muž vtedy cez zatvorené balkónové dvere rodinného domu vystrčil brata svojej družky a následne aj ju. Viac si prečítate na tomto odkaze.

Prečítajte si tiež: Nezatvárajte oči pred domácim násilím. Viete, ako môžete obeti pomôcť?

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross