<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Pri vážnej dopravnej nehode na R2 pri Tornali zasahuje aj vrtuľník. Cesta je uzatvorená

TORNAĽA – Dnes dopoludnia sa na rýchlostnej ceste R2, obchvat mesta Tornaľa, stala vážna dopravná nehoda. Zasahovať musí aj vrtuľník.

Ako ďalej informuje operačné stredisko Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici, ide o dopravnú nehodu dvoch osobných motorových vozidiel a dodávky.

„Pri udalosti došlo k zraneniu troch osôb (z nich jedna osoba utrpela ťažké zranenia). V čase príchodu príslušníkov HaZZ bola jedna osoba zakliesnená v havarovanom vozidle,“ opísali hasiči s tým, že po príchode na miesto udalosti zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru a prípadnému nežiaducemu pohybu.

Článok pokračuje pod reklamou„Zakliesnená osoba bola z havarovaného vozidla vyslobodená pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia. Ostatným zraneným osobám bola v súčinnosti s posádkami Záchrannej zdravotnej služby poskytnutá predlekárska prvá pomoc,“ dodalo operačné stredisko. Na miesto podľa ich slov smeruje vrtuľník Záchrannej zdravotnej služby, ktorý bude prevážať ťažko zranenú osobu.

„Na mieste udalosti sa nachádza hliadka polície. V dôsledku udalosti je rýchlostná cesta R2 úplne uzatvorená v oboch jazdných smeroch,“ dodali. Na mieste nehody zasahovalo 8 príslušníkov HaZZ na dvoch kusoch techniky.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross