<
No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Situácia s covidom sa zhoršuje, jeden z našich okresov sa prepadol do oranžovej farby

SLOVENSKO - Ministerstvo zdravotníctva zverejnilo nový covid automat, ktorý bude platný od 6. 9. 2021. Podľa neho sa situácia na Slovensku zhoršuje, v stupni ostražitosti, teda v oranžovej farbe sa nachádza 23 okresov.

Medzi nimi je už aj jeden z regiónu Gemer a to Rožňava. Od pondelka tam teda budú platiť o niečo prísnejšie opatrenia. Dotkne sa to škôl, pretože v oranžovej farbe je potrebné sa riadiť školským semafórom. Vyučovať sa bude môcť prezenčne, no s ombedzeniami.

Článok pokračuje pod reklamou


Ostatné okresy z regiónov Gemer, Malohont a Novohrad ostávajú v stupni monitoring, teda v zelenej farbe.

Prehľad všetkých okresov podľa farieb:

Zelené okresy: Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bratislava I.-V., Čadca, Detva, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Humenné, Komárno, Krupina, Levice, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzilaborce, Michalovce, Myjava, Námestovo, Nitra, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Poltár, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Revúca, Rimavská Sobota, Ružomberok, Sabinov, Šaľa, Senec, Senica, Skalica, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trnava, Turčianske Teplice, Veľký Krtíš, Žarnovica, Žilina, Zlaté Moravce, Zvolen.

Oranžové okresy: Bánovce nad Bebravou, Bardejov, Brezno, Bytča, Dolný Kubín, Gelnica, Ilava, Kežmarok, Košice I.-IV., Košice-okolie, Kysucké Nové Mesto, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Poprad, Rožňava, Trebišov, Trenčín, Tvrdošín, Vranov nad Topľou, Žiar nad Hronom.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross